​تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک کوروش

آرزوی ما  آرامش شماست​​​​​​​

تعمیرگاه کوروش کار مدیکس با بیش از 30 سال سابقه، پذیرای خودرو های بسیاری برای تعمیر گیربکس های اتوماتیک بوده است. تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیازمند دقت، مهارت و دانش بسیار بالایی از مکانیک خودرو است. این موضوع به این خاطر است که ساختار این گیربکس ها نسبت به گیربکس های دستی پیچیده تر بوده و تعمیر آنها کاری حساس است. از طرفی دیگر تکنولوژی بکار رفته در آنها باعث پیچیدگی بیشتر آنها شده و از همین بابت هزینه تعمیر آنها بیشتر از یک گیربکس دستی است. تعمیرگاه کوروش با گردهم آوردن بهترین تعمیرکاران و متخصصان گیربکس اتوماتیک در یک مجموعه در تلاش است تا بهترین خدمات و سرویس دهی را به صاحبان خودرو های اتومات ارائه کند. علاوه بر این تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما شامل گارانتی بوده تا خیال مشتری از بابت درست شدن گیربکس خود راحت باشد. در صورتی که پس از تعمیرات گیربکس شما همچنان دچار ایراد باشد، تعمیر مجدد آن بدون دریافت هزینه صورت میگیرد.
در صورتی که گیربکس اتوماتیک خودروی شما دچار نقص یا ایرادی شده است یا احساس میکنید که گیربکس به صورت عادی کار نمیکند، با کارشناس تعمیرات ما تماس حاصل فرمایید.​​​​​​​

تعمیرکاران گیربکس ما با گذراندن دوره های تخصصی در داخل و خارج از کشور از دانش و مهارت بالایی در تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک از جمله گیربکس های AT، AMT،CVT،DCT،AL4،ZF و … برخوردارند. گیربکس های اتوماتیک نسبت به گیربکس های دستی از ساختار پیچیده تری برخوردارند و از این رو نیاز به مراقبت و حساسیت بیشتری دارند. در صورتی که در انجام سرویس های آنها کوتاهی کنید، گیربکس شما با مشکلات عمده ای رو به رو شده و هزینه های سنگینی را بر شما تحمیل میکند. پس بهتر است در انجام سرویس های دوره ای گیربکس های اتوماتیک کوتاهی نکنید.
در این مجموعه تعمیرات انواع خودرو های خارجی از جمله بنز، بی ام و، پورشه، آئودی، کیا، هیوندای، برلیانس، بسترن، چری، ام وی ام، جیلی، هایما، جک، بی وای دی، مزدا، تویوتا و… صورت میگیرد. شما میتوانید در صورت نیاز به انجام تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروی خود با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر توربین گیربکس اتوماتیک​​​​​​​

چرا کوروش کار مدیکس

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، میتوانید با کارشناس تعمیرات مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تعمیر توربین گیربکس اتوماتیک (مبدل گشتاور) در این تعمیرگاه با بروزترین تجهیزات صورت میگیرد.​​​​​​​

مشاوره با کارشناس تعمیرات

مناسب ترین هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک​​​​​​​

تمام تلاش ما بهینه کردن هزینه برای مشتریان بوده و حرفه ای ترین خدمات برای ایشان ارائه میگردد.​​​​​​​

با تجربه ترین تعمیرکاران گیربکس اتوماتیک

تمامی متخصصان و تعمیرکاران تعمیرگاه کوروش دوره های تخصصی خود را در خارج از کشور گذرانده و تجربه بالایی در تعمیر گیربکس های اتوماتیک دارند.​​​​​​​